Ручка масляна кулькова Economix Line 0,7 мм фіолетова (50) (100) (2000) E10196-12
Все про товар
Характеристики
Відгуків
0
Доставка і Оплата
В наявності: 444
Код товару: 002112575
Виробник: Economix
4.20грн
Купити в 1 клік:
Опис
Ручки в асортименті Ручка масляна кулькова Economix Line 0,7 мм фіолетова (50) (100) (2000) E10196-12 Economix
Характеристики
Загальні
Виробник
Economix
Колір
Фіолетовий
Країна виробник
Китай
Тип
Масляна
Товщина лінії письма, мм
0,7мм
Актуальна наявність та ціна.
100% оригінальний товар.
Повернення протягом 14 днів з моменту отримання товару.
4.20грн
Переглянуті товари
Ручка гелева Uximax Top Tek Gel 0,5 мм зелена (12) (120) UX-133-04
В наявності
Стрічка двостор. клейка "Economix" 18ммх2мх1мм на вспіненій основі №E40811
В наявності
Папка-конверт "Economix" №E31311 А4 на липучці, з перфорацією, прозора(12)(240)
Стрічка клейка канц. "Transparent Kores" 12ммх33м прозор. №K50312(24)(288)
Ножиці дит. "Kite" №K-126-2 Classic 15см(12)(240)
Стрічка клейка канцелярська Buromax 24ммх30м прозора (6) (360) (480) 7176-01
Кулька повітр. латексна 12"/30см "З днем народження тортик"/Gemar/(50)