Фоаміран А4 темно-помаранчевий, товщина 1,7 мм EVA, клейкий (10) 17KA4-039
Все про товар
Характеристики
Відгуків
0
Доставка і Оплата
В наявності: 846
Опис
Фетр та Фоаміран Фоаміран А4 темно-помаранчевий, товщина 1,7 мм EVA, клейкий 17KA4-039
Характеристики
Загальні
Виробник
EVA
Формат
А4
Актуальна наявність та ціна.
100% оригінальний товар.
Повернення протягом 14 днів з моменту отримання товару.
Переглянуті товари
Куля скло 8 см Золота гілка Bonadi (12) 854-300
В наявності
Прищіпки для декорування "Maxi" Cactus 10шт з мотузком 130мм №MX62591(20)
В наявності
Гілка декор. 29см папороть в глітері, шампань №H39-221/Bonadi/
Декоративна стрічка Santi Хвиля рожева із золотою ниткою 2 м 741380
Набір для творч. "1В" "Оленятко", аплікація фольгою №954543(24)