Пензлик художній Kite поні, круглий (25) 6/K18-340-P-6
Все про товар
Характеристики
Відгуків
0
Доставка і Оплата
В наявності: 240
Код товару: 002163030
Виробник: Kite
Опис
Характеристики
Загальні
Вид товару
Круглий
Виробник
Kite
Група товару
Товари для школи
Країна виробник
Німеччина
Матеріал
Поні
Розмір
Актуальна наявність та ціна.
100% оригінальний товар.
Повернення протягом 14 днів з моменту отримання товару.
Переглянуті товари
Набір кульок повітр. фольг. "Зірка" золото 18"/45см 5шт №832601/Pelican/(1)(5)
В наявності
Набір кульок повітр. фольг. "Зірка сатин" срібло 10"/25см 5шт №832732/Pelican/(5)
В наявності
Папір для квілінгу 6 Рюкзачок 5х420мм 6 кольорів 96 смужок (20) УП-46
 Набір сюрпризів Surprise pack. Mermaid magic №VT8080-01
Фоаміран А4 з глітером Santi помаранчевий (10) 742675
Блок/зам. липк. краєм фігурний 40арк. "Yes" Jurassic World №170302(24)
Шнур декор. паперовий 10м натуральний №RZC-10M(20VCB)-Z47-1(20)
Брязкальце 10шт,від 8см,в колбі (пляшечка 30см), 23х13х13см №3838A-34(48)