Біндер 32 мм пастельні кольори в банці (24) DSCN5235-32
Все про товар
Характеристики
Відгуків
0
Доставка і Оплата
В наявності: 189
Код товару: 002805119
4.50грн
Купити в 1 клік:
Опис
Біндери канцелярські Біндер 32 мм пастельні кольори в банці DSCN5235-32
Характеристики
Загальні
Розмір
32 мм
Актуальна наявність та ціна.
100% оригінальний товар.
Повернення протягом 14 днів з моменту отримання товару.
4.50грн
Переглянуті товари
Набір кульок повітряних латексних 12" 30см Павутина-2  10 шт Pelican (5) №828997
В наявності
Прикраса пласт. "Сніжинка" 9,5см білий №788-870/Bonadi/(1)(30)(180)
В наявності
Кулька повітряна фольгована Цифра-1 80 см червона (1) 830841 Pelican
Пензлик художній синтетика круглий 1 Neo Line CHNR-2201 (25) (250)
Навушники вакуумні XO EP35 гарнітура silver, мікрофон
Стікери-закладки Axent 12х50мм стрілка неонова 125 шт (12) (240) 2440-02