Рюкзак-сумка "Yes" Savage №533524/SB-12
Все про товар
Характеристики
Відгуків
0
Доставка і Оплата
В наявності: 8
Код товару: 022842448
Виробник: Yes
Опис
Характеристики
Загальні
Виробник
Yes
Країна виробник
Великобританія
Актуальна наявність та ціна.
100% оригінальний товар.
Повернення протягом 14 днів з моменту отримання товару.
Переглянуті товари
Лампада скляна h-25см "Серце золото" кругла №ВД-553(9)
В наявності
Пакет подарунковий пласт. "Axent" №8504-44-A Flower Symphony-4 32х27см(12)(120)
В наявності
Ручка масляна кулькова Axent Mellow 0,7мм синя (12) (144) 1064-02
Ручка гел. "Yes" №420428 Metallic 0,7мм асорті(30)(150)
Папка для зош. В5 "Yes" №492207 "Minecraft" на рез. пласт.(24)(96)
Ручка гелева Hiper Signature 0,6 мм чорна (10) (100) HG-105
Конструктор "Кіт" 10,2см,158дет,в кор-ці,9х12х8см №FM0019(60)
М'яка ігр. "Обіймашка Тигр 1" 24x17х76 №00276-88
Фігурка новорічна "Deer" 32см №M17260-C
Кулька повітр. латексна 12"/30см "Happy Birthday кекси"/Art Show/(50)