Біндер Neo Line (12) (144) (1728) 3601-CW19/107
Все про товар
Характеристики
Відгуків
0
Доставка і Оплата
В наявності: 962
Код товару: 002805015
Виробник: Neo Linе
1.40грн
Купити в 1 клік:
Опис
Біндери канцелярські Біндер Neo Line 3601-CW19/107 Neo Linе
Характеристики
Загальні
Виробник
Neo Linе
Класифікатор
А
Розмір
19 мм
Актуальна наявність та ціна.
100% оригінальний товар.
Повернення протягом 14 днів з моменту отримання товару.
1.40грн
Переглянуті товари
Брелок-ідентифікатор для ключів пластиковий (10) (250) E41645
В наявності
Клей-олівець Economix 9г (24) E41202
В наявності
7.20грн
Щітка масажна для волосся Luxury red HB-04-15
Сумка для взуття "Kite" W check 2від. №WK22-601M-5
Брелок літера Е рожевий Yes (50) 554257
Клеєві краплі "Santi" №954875 12мм 56шт(12)