Ваза скляна Bohemia Yoko 305 мм (12) 8KF31/99P77/305/1823
Все про товар
Характеристики
Код товару: 001259522
Виробник: Bohemia
Опис
Вази Ваза скляна Bohemia Yoko 305 мм 8KF31/99P77/305/1823 Bohemia
Характеристики
Загальні
Виробник
Bohemia
Актуальна наявність та ціна.
100% оригінальний товар.
Повернення протягом 14 днів з моменту отримання товару.
Переглянуті товари
Кулька повітряна латексна 8"/21см жовта Gemar (100) №A80/№80021
В наявності
Набір кульок повітряних латексних 12" 30см Bride 10 шт Pelican (5) №828017
В наявності
Ручка масляна кулькова Hiper Shark 0,7 мм, чорна (10) (100) (1000) HO-200
Ручка кулькова масляна Flair SMS 0,6мм фіолетова (50) (1000) (2000) 834
Ручка масляна кулькова Hiper Triumph 0,7 мм зелена (10) (100) (1000) HO-195
Набір кульок повітряних латексних 12" 30см Хеловін 10 шт Pelican (5) №828007
Ручка кулькова масляна Flair Xtra-mile 0,7мм червона (12) (144) 1117