Ваза скляна Bohemia Macao 300 мм (12) 8KH10/0/99W01/300/3276
Все про товар
Характеристики
Відгуків
0
Доставка і Оплата
В наявності: 4
Код товару: 001259523
Виробник: Bohemia
Опис
Вази Ваза скляна Bohemia Macao 300 мм 8KH10/0/99W01/300/3276 Bohemia
Характеристики
Загальні
Виробник
Bohemia
Актуальна наявність та ціна.
100% оригінальний товар.
Повернення протягом 14 днів з моменту отримання товару.
Переглянуті товари
Набір паперових куль-сот Yes 25 см 4 шт (1) (20) №973640
В наявності
Набір кульок повітряних Pelican Пляшка шампанського 5 шт (1) 836922
В наявності
Щітка універсальна Economix cleaning рожева E72711
Гра Be Ukrainian в коробці 19,5х19,5х4,5 см Strateg 30815
Гра напольна Твійстеп DankoToys велика українською (10) 0655/DTG14
Кулька повітр. латексна 10"/26см срібло №GM90/№09381(100)
Ручка масляна кулькова Hiper Astra 0,7 мм чорна (10) (100) (1000) HO-110