Біндер Neo Line (12) (144) (1728) 3601-CW19/107
Все про товар
Характеристики
Відгуків
0
Доставка і Оплата
В наявності: 962
Код товару: 002805015
Виробник: Neo Linе
1.40грн
Купити в 1 клік:
Опис
Біндери канцелярські Біндер Neo Line 3601-CW19/107 Neo Linе
Характеристики
Загальні
Виробник
Neo Linе
Класифікатор
А
Розмір
19 мм
Актуальна наявність та ціна.
100% оригінальний товар.
Повернення протягом 14 днів з моменту отримання товару.
1.40грн
Переглянуті товари
Навушники Havit HV-H2590BT PRO BT red+мікрофон
В наявності
Набір для декорування "Santi" Помпони d-15мм 50шт рожеві №954664(12)
В наявності
 Дзвіночки для декорування Maxi діаметр 10 мм 40 шт. асорті (20) №MX62617
Оснастка для штампа пластикова 38х14мм Trodat 4911 корпус сірий