Фоаміран А4 блідо-помаранчевий, товщина 1,7 мм EVA, клейкий (10) №17KA4-071
Все про товар
Характеристики
Відгуків
0
Доставка і Оплата
В наявності: 9
Код товару: 022146137
Виробник: EVA
8.10грн
Купити в 1 клік:
Опис
Фетр та Фоаміран Фоаміран А4 блідо-помаранчевий, товщина 1,7 мм EVA, клейкий 17KA4-071 EVA
Характеристики
Загальні
Виробник
EVA
Країна виробник
Китай
Формат
А4
Актуальна наявність та ціна.
100% оригінальний товар.
Повернення протягом 14 днів з моменту отримання товару.
8.10грн
Переглянуті товари
В наявності
Зарядний пристрій авто. XO №TZ10 2USB+microUSB 2.4A black
В наявності
Зарядний пристрій авто Havit №CC2043 USB-A+Type-C 30W
Ручка кулькова масляна Flair Xtra-mile 0,7мм синя (12) (144) (1152) 1117
Фруктовниця скло "Bohemia.Orion" 32см №6KG71/99X01/320
Папка "Axent" А5+ №1805-47-А Flower Symphony-4 об'ємна,на блиск.(12)
Пружина Buromax пластикова d12мм чорна (100) 0503-01