Ваза скляна Bohemia Macao 300 мм (12) 8KH10/0/99W01/300/3276
Все про товар
Характеристики
Відгуків
0
Доставка і Оплата
В наявності: 4
Код товару: 001259523
Виробник: Bohemia
Опис
Вази Ваза скляна Bohemia Macao 300 мм 8KH10/0/99W01/300/3276 Bohemia
Характеристики
Загальні
Виробник
Bohemia
Актуальна наявність та ціна.
100% оригінальний товар.
Повернення протягом 14 днів з моменту отримання товару.
Переглянуті товари
Значок святковий зі стрічкою 56мм