Світильник-нічник LED на акум. Simple Bunny білий №K25-317-1-1(18)
Доставка і Оплата
В наявності: 5
Опис
Світильник-нічник LED Kite K25-317-1-1 з акумулятором прикрасить дитячу спальню. Нічник у формі чоловічка з вухами милого звірятка, що світиться, допомагатиме дитині легше засинати. Його м’яке розсіяне світіння дуже комфортне для очей та не заважає сну. Оснащений вбудованою літієвою батареєю ємністю 1200 мАг, яка дозволяє безперервно користуватися нічником до 8 годин. Заряджається за допомогою USB-кабелю. Без адаптера в комплекті. Особливості: Розмір: 16,7x16,7x31 Матеріал: якісний міцний пластик. Цікавий дизайн у вигляді милого звірятка. Вхідна напруга: DC 5B 1A. Потужність світлодіодної лампи: 2.5 Вт. Вбудований акумулятор: літієва батарея 3,7В 1200мАг. Час заряджання: 3,5 годин 1 USB зарядний кабель, 1 лампа. Температура світла: 4000k біле світло та кольорове світло RGB. Яскравість світла: 55 люменів. Час роботи: 4 години (максимальна яскравість)/8 годин (мінімальна яскравість). 8-ступінчаста функція дотику: 1-й: 50% яскраве біле світло - час роботи до 8 годин; 2-й: 100% яскраве біле світло - час роботи до 4 годин; 3-й: увімкнено червоне кольорове світло - час роботи до 3,5 годин; 4-й: увімкнено зелене світло - час роботи до 3,5 годин; 5-й: увімкнено синє світло - час роботи до 3,5 годин; 6-й: автоматична зміна кольорів - час роботи до 3,5 годин; 7-й: фіксований колір світла - час роботи до 3,5 годин; 8-й: вимкнути світло (або довгий натиск).
Актуальна наявність та ціна.
100% оригінальний товар.
Повернення протягом 14 днів з моменту отримання товару.
Переглянуті товари
Зошит "Словник з іноземної мови" А5 60арк. тв. обкл. Pochacco  №PC26-407/Kite/(20)
В наявності
Зошит 12арк. лін. 1В Kawaii notebook №768738(25)(500)