Фоаміран А4 блідо-помаранчевий, товщина 1,7 мм EVA, клейкий (10) №17KA4-071
Все про товар
Характеристики
Відгуків
0
Доставка і Оплата
В наявності: 9
Код товару: 022146137
Виробник: EVA
8.10грн
Купити в 1 клік:
Опис
Фетр та Фоаміран Фоаміран А4 блідо-помаранчевий, товщина 1,7 мм EVA, клейкий 17KA4-071 EVA
Характеристики
Загальні
Виробник
EVA
Країна виробник
Китай
Формат
А4
Актуальна наявність та ціна.
100% оригінальний товар.
Повернення протягом 14 днів з моменту отримання товару.
8.10грн
Переглянуті товари
Ножиці дит. "Yes" №480467 Pusheen 13см для шульги(12)
В наявності
Блокнот 200x200 60 аркушів клітинка інтегральна обкладинка Yes Paint brush (3) 151535
В наявності
Підкладка для столу "Yes" №492254 Line Friends. Together Таблиця множення(10)(200)
Ножиці офісні Economix 25 см з гумовими вставками (12) E40405
Ніж Victorinox Classic SD 58 мм 7-функціональний жовтий Vx06223.8