Кулька повітряна 26см/10 рожева G90/09061
Все про товар
Характеристики
Відгуків
0
Доставка і Оплата
В наявності: 200
Код товару: 000181302
Виробник: Gemar
3.60грн
Купити в 1 клік:
Опис
Повітряні кульки з малюнком Кулька повітряна 26см/10 рожева G90/09061 Gemar
Характеристики
Загальні
Вид товару
Кулька повітряна
Виробник
Gemar
Актуальна наявність та ціна.
100% оригінальний товар.
Повернення протягом 14 днів з моменту отримання товару.
3.60грн
Переглянуті товари
Лялька  29см,шарнірні руки,сумка,собака,2 види,в кор-ці,16х32,5х5см №YY2137J(80)
В наявності
Фарба акрилова "Rosa Talent" 20мл для тканини,лимонна №263403
В наявності
Плівка для ламінування Buromax А6 100 мкм 111х154мм (100) 7774
Пенал Тетрада 1 відділення на блискавці без наповнення         19х3х6мм (60) ТЕ1123
Лялька "Emily" Romantic з велосипедом,в кор-ці,30х34х10см №KH23/021/KH23021(12) КІ
Рюкзак "Yes" TS-47 Р-24 Freedom 2від.,3карм. №559612(10)
Пенал "SF"L" 1від.,21х8,5х4см,мікс №SFM1386(12)
Папір для фліпчарта Axent 64х90 мм 30 аркушів без лінії 8094