Як вибрати шкільний ранець

При виборі шкільного ранця батьки часто звертають увагу на такі деталі як:

  • кількість відділень і кишень,
  • міцність швів і матеріалів,
  • ціну і дизайн.


Все це важливо, але тільки на безпеку дітей і їх здоров'я впливає інше - світловідбиваючі елементи, ортопедична спинка і вага виробу.

Світловідбиваючі елементи

Саме ці деталі, а також яскраве забарвлення ранців роблять діток більш помітними на дорозі. Не дарма правила дорожнього руху рекомендують пішоходам при недостатній видимості або в темний час доби використовувати світловідбиваючі елементи. І саме заради безпеки дитини в стандарти виробництва шкільних сумок закладено те, що при виробництві даної продукції повинні використовуватися деталі з контрастних матеріалів, фурнітура та відбиваючі оздоблювальні деталі.

Бажано, щоб відбивачі були з боків, спереду і на лямках. Ряд виробників з метою збільшення безпеки використовують нитку, що відбиває світло, замки або тканину. Дуже добре, коли дизайн має флуорисцентні матеріали - з ними дитина помітніша в світлий час доби.

Вага

Маса порожнього ранця не повинна бути більше 1 кг. А вага з усім вмістом не повина перевищувати 10% ваги дитини.

Ортопедична спинка

Повторює природний вигин хребта, тому допомагає правильному формуванню осанки. Нижня частина спинки повинна мати поперековий упор у вигляді невеликого валика. На нього буде припадати основне навантаження. Власне, спинка має бути жорсткою з м'якою прокладкою. Подібна прокладка повинна бути і на лямках, щоб вони не врізалися в плечі дитини. Також, краще, коли лямки регулюються по довжині і не розтягуються - це дає можливість правильно розташувати ранець на спині. Добре, коли регульовані пряжки є і в нижній, і у верхній частині. В цьому випадку ранець щільно розташується на спині школяра. Оптимальною шириною для лямок буде 4-5 см. Спина дитини не буде потіти, якщо підкладки спини і лямок будуть обшиті сітчастої тканиною - це забезпечить вентиляцію. Якщо у рюкзака спинка пластикова, то функцію вентиляції виконують спеціальні борозни на ній.


  • Україна, м.Вінниця, вул. Немирівське шосе, 6
  • +38 (097) 041-18-11, +38 (063) 180-85-40
  • support@akcenter.com.ua
Ми в соціальних мережах
© 2008-2016 Інтернет-магазин «АКцентр»
Всі права захищені.
Приймаємо до оплати:
Ми в соціальних мережах
Вгору