Поліграфія

Якісна ділова поліграфія - це обличчя будь-якої компанії. З поліграфічною продукцією від компанії АКцентр ви гідно представите себе і свою організацію на будь-якому заході, ефективно донесете інформацію про акції та цікаві пропозиції, а також оригінально привітаєте співробітника, боса, близьких чи знайомих з будь-яким святом. тел.068-704-26-85, 063-417-93-11

Роздатковий матеріал, призначений для комфортного спілкування з вашими клієнтами:

Візитки
Ми професійно виготовляємо візитні картки, починаючи від кількості в 50 штук. Розмір стандартної візитки становить 90x50 мм. При виготовленні невеликих партій візиток, наприклад 100 штук, ми використовуємо цифровий процес виготовлення. У разі ж якщо клієнт хоче виготовити 1000 штук і більше в процесі виробництва буде застосований офсетний спосіб друку. Якщо ви хочете підкреслити свою індивідуальність і замовити візитні картки на сучасних дизайнерських картонах - зв'яжіться з нами і наші менеджери із задоволенням вам у цьому допоможуть.
Формат:
Тип паперу: широкий асортимент картонів різної фактури Щільність паперу: від 90 гр./м2 до 450 гр./м2
Розмір візитки: 90x50 мм, а також друк візитних карток нестандартних розмірів Додатково: сверління, бігування, перфорація
Бланки
Підкреслять надійність і солідність організації
Формат:
Тип паперу: мелованний папір Щільність паперу: від 70 гр./м2
Розмір бланка: 210х297 мм., а також друг бланків інших розмірів Додатково: бігування, перфорація, копірка, проклейка бланків в блоки
Флаєра
Проінформують ваших існуючих і потенційних клієнтів про продукцію/послуги і знижки на неї. Дизайн і текстове оформлення, створені фахівцями компанії АКцентр, привернуть увагу ваших постійних і потенційних клієнтів з перших секунд
Формат:
Тип паперу: крейдований матовий і глянцевий Щільність паперу: 130 г/м2
Розмір флаєра: 210 х 100 мм., а також друк флаєрів нестандартних розмірів Додатково: перфорація, біговка
Листівки
Один з найпоширеніших рекламних матеріалів, що обумовлено низькою вартістю і високою швидкістю друку, а також зручністю поширення (вага, габарити).
Формат:
Тип паперу: крейдований матовий і глянцевий Щільність паперу: від 90 гр./м2 до 450 гр./м2
Формат листівки: А4,А5,А6,А7 Додатково:  
Буклети, Ліфлети
Дуже цікавий вид рекламного матеріалу: привабливий візуально і досить дешевий у друку. Поділ матеріалу в буклеті на різні площини дає можливість помістити туди багато рекламної інформації і більш детально презентувати послугу/товар/компанію.
Формат:
Тип паперу: крейдований матовий і глянцевий Щільність паперу: від 90 гр./м2 до 450 гр./м2
Розмір буклету: євро, в розкладеному вигляді 297х210 мм, в складеному вигляді 210х100 мм,
а також друк буклетів інших розмірів
Кольори: 4+4
Формат: в намотку, в гармошку, пополам
Каталоги
Вагома підтримка вашого бізнесу, так як деталізує інформаціє про товари, що продаються компанією. Фахівці АКцентр з усією ретельністю підійдуть до створення даного рекламного носія - буде вибрано оптимальний дизайн, підібрана дійсно важлива інформація, що гарантовано забезпечить інтерес ваших потенційних покупців до презентованої продукції. Каталог, створений нами, стане для вас успішною переносною товарною вітриною.
Формат:
Тип паперу: матова і глянсова Щільність паперу: від 90 гр./м2 до 450 гр./м2
Розмір каталогу: за бажанням клієнта Додатково:  
Папки
Абсолютний атрибут будь-якої конференції, виставки, семінару та іншого публічного заходу. Рекламна папка просуває ім'я вашої компанії, так як на ній зображені її назва і логотип. В папки можна вкласти будь-яку інформацію, яку ви хотіли б донести учасникам заходу
Формат:
Тип паперу: мелованний папір Щільність паперу: від 300 до 450 г/м2
Формат папок: А4 Кольори: 4+4, 4+0
Додатково: ламінація
Проспекти
Рекламний матеріал, який презентує послуги компанії, її товари, а також розповідає про діяльність фірми. Можуть бути у вигляді брошури або буклета. Стильні та оригінальні проспекти, розроблені нашими фахівцями, допоможуть вам залучити нових клієнтів, що сформує позитивний імідж компанії і підвищить її продажі
Формат:
Тип паперу: мелованний папір Щільність паперу: від 115 до 300 г/м2
Формат проспектів: дати дані Кольори: 4х0, 4х4
Блокноти
Не просто майданчик для нотаток, а й місце для довгострокової реклами, адже кожен лист блокнота є носієм інформації. Практичний і зручний блокнот також можна використовувати і в якості сувенірно-представницької продукції на виставках, семінарах, презентаціях, зборах і конференціях. Поліграфія від АKцентр виготовить вам високоякісні блокноти, які підкреслять індивідуальність і солідність вашої компанії.
Формат:
Тип паперу: мелованний або офсетний папір на ваш вибір Щільність паперу: від 80 до 450 г/м2
Формат блокнотів: будь який розмір Кольори: побажання замовника
Плакати
Оптимальний рекламний носій, який просуває товар / послугу / захід у вигляді ознайомлення потенційного споживача із зображенням на ньому продукцією. Плюсами даного носія є швидкість виготовлення, невисока вартість, широке охоплення цільової аудиторії. Поліграфія від АКцентр забезпечить вам виготовлення сучасного, барвистого плаката, який приведе в ваш бізнес нових клієнтів і партнерів.
Формат:
Тип паперу: мелованний папір Щільність паперу: від 115 до 300 г/м2
Формат плакатів: за бажанням замовника Кольори: 4+0, 4+4
Журнали
При правильному використанні стануть не тільки додатковим джерелом прибутку, а чудовим PR-інструментом. За допомогою поліграфії від Акцентр ви зможете створити ефективний інструмент, що підвищує позитивний імідж вашої компанії і не тільки.
Формат:
Тип паперу: мелованний папір Щільність паперу: від 115 до 300 г/м2
Формат журналів: будь-який розмір Кольори: 4+4
Грамоти
Документ, що фіксує нагородження за якусь заслугу, відмінності. Поліграфія від АКцентр пропонує грамоти для різних призначень і всіляких оформлень. Наша продукція відрізнить ваших призерів від інших, подарує їм гарний настрій і чудові спогади на довгі роки.
Формат:
Тип паперу: мелованний папір Щільність паперу: від 115 до 300 г/м2
Формат грамот: побажання замовника Кольори: 4+0
Книги
Чудовий подарунок до свята, а оригінальна книга виділить вас серед інших гостей, підкресливши смак, кмітливість та креативність. За допомогою поліграфії від АКцентр ви зможете зробити книжку, не носить масовий характер, а під індивідуальне замовлення - з вашими акцентами, картинками і колірними перевагами. Також, ви можете замовити у нас друк підручників і будь-який інший літератури.
Формат:
Тип паперу: мелованний або офсетний папір на ваш вибір Щільність паперу: від 70 до 300 г/м2
Формат книг: за домовленністю Кольори: за домовленністю
Пакети
Брендовані пакувальні пакети виділять вас і вашу компанію в бізнес колах, а також допоможуть створити позитивний імідж серед існуючих і потенційних клієнтів. Поліграфія від АКцентр допоможе будь-що дорожить репутацією фірмі. З нашими пакетами ви гідно представите свою торгову марку на презентації, виставки та інше заході.
Формат:
Тип матеріалу: поліетилен чи папір Щільність: від 23 до 95 мкн
Розмір пакетів: за потребою клієнта Кольори: за потребою клієнта
Для зручного діловодства
Для ефективного ведення діловодства у нас ви можете замовити:
Бланки документів:
 • Власна база типових форм і документів
 • Склеювання
 • Тиражування
Журнали:
 • Тиражування на різографі
 • Обкладинка
 • Скоблірованіе
 • Післядрукарська обробка
Брошурування:
 • Післядрукарська обробка
 • Скоблірованіе
 • Евроспіраль
Брендування
З брендування від поліграфії АКцентр ви зможете підвищити впізнаваність власної торгової марки та популяризувати її. Для цього ми зробимо нанесення прямої кольоровим фотодруком атрибутів вашого торгового знака на:
 • ручки
 • флешки
 • щоденники
 • запальнички
 • футболки
 • чашки
 • бейсболки
 • магніти
 • келихи
 • керамічну плитку
Унікальні речі для неординарних особистостей
Для бажаючих підкреслити свою індивідуальність і виділитися, наша поліграфія пропонує пряму кольоровий друк на планшетах, мобільних телефонах, ноутбуках і чохлах. Стилізують ваші речі, робіть їх неповторними, унікальними і яскравими.
Подарунки та сувеніри
Спеціально під ваші потреби зробимо сувенірно-подарункову продукцію з необхідними вам нанесеннями.
Ми пропонуємо:
 • Магніти
 • Пазли
 • Значки
 • Настільні прапорці


Вгору