La Folia Dorothea диво олівець, що пише вічно

На сторінках нашого інтернет магазину безліч цікавих і унікальних товарів. Незважаючи на величезний асортимент нашого каталогу, ми просто не в змозі помістити в нього всі наявні в світі канцтовари. Але це не означає, що ми не можемо розповісти про них.

Сьогоднішній матеріал присвячений олівцю La Folia Dorothea. Він має форму дівчини, немає грифеля і може писати ВІЧНО.

 

 

Творцем даного пишучого пристосування є художник-ювелір Станіслав Таранцев, який про свій виріб каже: «ідея створення металевого олівця народилася у мене давно. Мені хотілося зробити сплав свинцю, який би міг писати так, як графітовий стрижень. Після накопичення практичного і теоретичного знання я зміг створити відповідний рецепт.»

У підсумку, слід, який залишає La Folia Dorothea на папері, максимально схожий з чорнографітовим олівцем, який в асортименті можна купити на сайті АКцентр. Більш того, автор зміг створити різні види сплавів:

  • Твердо-м'який
  • Твердий

що залишають відмінні за насиченістю сліди. Це аналоги олівців з найбільш поширеною твердістю НВ і м'який олівець 2В. Знос пишучого наконечника більш тривалий, без втрати яскравості, що досягається спеціально підібраним сплавом, склад якого автор тримає в секреті.

Відтінок пишучого елементу може насичуватися блакитними або сірими тонами. Це залежить від абразивності і щільності паперу. Що дає величезні можливості для різноманітних стилів письма та малювання.


Вгору