Виробник Перо
Виробник Перо

Видавництво «Перо» пропонує широкий асортимент науково-популярної, навчальної та розвиваючої літератури, художніх видань, книг на картоні та книг-іграшок. За тематичним спрямуванням усі запропоновані книги можна поділити на такі групи: науково-популярна література, розвиваючі та навчальні видання, книжки на картоні та книжки-іграшки, дитяча художня література,книги для організації дитячого дозвілля, новорічні видання.  В

идавництво «Перо» представляє цілу низку видань, виготовлених із застосуванням найновітніших технологій – книги з пазлами, звуковими модулями, кнопочками і навіть книги для купання. Окрім того, видавництво «Перо» знайомить українських дітей з найвідомішими улюбленими героями світових брендів: Monster High, Даша-мандрівниця, Свинка Пеппа.  

Видавництво «Перо» також представляє широкий асортимент канцелярського приладдя від відомих світових брендів: «Peppa Pig» і «Minions». До уваги дітей найрізноманітніший вибір текстильної (рюкзаки, пенали, сумочки, гаманці, папки), паперово-білової (зошити, блокноти, альбоми для малювання) продукції та засобів для письма і малювання (ручки, олівці, фломастери) з улюбленими героями.

  • Сортування:
  • Показати:
Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)

Вгору