• Товари:
  • Сортування:
  • Показати:
  • Сховати товари без фото

Якісні новорічні ялинки оптом і вроздріб

Показати ще
Показано з 1 по 17 з 34 (всього 2 сторінок)

Кращий вибір штучних новорічних ялинок

Хіба новорічні свята можуть бути повноцінними без прекрасної пухнастої ялиночки? Вона задає святковий тон вулицями, будинкам і всім куточкам країни.

Хтось надає перевагу натуральній ялиночці, принесеній із зимового лісу, а хтось є прихильником штучних ялинок, зроблених із пластику і ПВХ.

Щорічно справжні дерева поступаються позиціями штучним зеленим красуням. І не дивно - вони витончені, розкішні, а також довго служать і не осипаються. Саме тому індустрія виробництва та продажу штучних дерев знаходиться на піку свого існування.

Онлайн магазин АКцентр не відстає від сучасних віянь і пропонує своїм покупцям вибрати з величезного асортименту і придбати якісну штучну ялинку або різдвяний вінок.

Перед покупкою новорічної ялинки, необхідно визначитися з її розміром. Якщо ваше приміщення велике і просторе, то ідеальним варіантом для нього будуть великі декоративні красуні. У невеликих кімнатах або офісах використовуйте міні-варіанти.

Зверніть увагу на матеріал виготовлення штучної ялинки - вона повинна бути з вогнетривкого та екологічного матеріалу (в ідеалі лита хвоя).

Підбір кольору залежить лише від ваших особистих переваг - це класичний темно-зелений, ніжно-блакитний, сріблясто-білий та інші. Не бійтеся, фантазуйте яскравими формами і фарбами, а інтернет-магазин АКцентр допоможе вам в цьому. Доставка здійснюється по всій Україні. Тел.: (097) 041-18-11


Вгору