• Товари:
  • Сортування:
  • Показати:
  • Сховати товари без фото

Бенгальські вогні та новорічні хлопавки

Найширший асортимент якісних бенгальських вогнів та хлопавок

Найбільш доступними й поширеними новорічними феєрверками є бенгальські вогні та хлопавки. Така популярність виникла завдяки тому, що використовувати їх можна не тільки на вулиці, а й дома, посилюючи святковий настрій під час бою курантів.

Бенгальська свічка має вигляд залізного стрижня або дерев'яної палички, на яку нанесений піротехнічний склад. При горінні така свічка розкидає сріблясті іскри, що нагадують бризки шампанського.

Існують і кольорові бенгальські вогні, які при горінні утворюють факел невеликого розміру, що має зелений, червоний або жовтий колір.

В інтернет-магазині АКцентр найширший вибір якісних бенгальських вогнів, для підпалу яких вам вистачить всього лише одного сірника. Наші свічки не гаснуть не згорівши повністю, не кидають на підлогу гарячі шлаки, які утворюються в процесі згорання.

Залежно від піротехнічного складу бенгальський вогонь має сірий, чорний або сріблястий відтінок.

Правила безпеки:

  • Великі свічки використовуйте у великих залах або приміщеннях
  • Тримайте під кутом 30-45 градусів
  • Кольорові рекомендується використовувати на відкритому повітрі

Прекрасним доповненням до палаючих бенгальських вогнів будуть хлопавки. Смикати за їх мотузочки люблять як дорослі, так і діти. Використовуйте новорічні хлопавки тоді, коли до вас у будинок входитимуть Дід Мороз і Снігуронька або тоді, коли з усією чесною компанією ви вирішите створити різнокольоровий паперовий дощ - швидко й просто задати веселий святковий настрій.

Класичним атрибутом Нового Року є не тільки бенгальські вогні та хлопавки, а і серпантин. Всі ці, а також інші товари інтернет-магазин АКцентр пропонує купити як в роздріб, так і оптом. Ми гарантуємо високу якість кожного із своїх товарів, так як працюємо лише із перевіреними виробниками. Доставка здійснюється по всій Україні службами доставки, а також власною службою АКцентр - безкоштовно при замовленні від 100 грн. Тел.: (097) 041-18-11


Вгору