• Товари:
  • Сортування:
  • Показати:
  • Сховати товари без фото

Якісні новорічні костюми оптом і вроздрібНоворічні костюми для дітей і дорослих


Новорічні свята - час чарівних перетворень і дивовижних чудес. І відбуваються ці перетворення завдяки оригінальним новорічним костюмам, величезний вибір яких пропонує інтернет-магазин АКцентр.

Для того, щоб ваші дітки поринули в справжню новорічну казку обов'язково одягніть їх у святкові костюми улюблених ними казкових персонажів: Бетмена або Джедая, вовка чи білочки, принцеси або лицаря. Вони миттєво занурять дитину в світ чарівництва, веселощів і щастя.

Переодягнувшись у новорічні костюми від АКцентр, ваші малюки виділяться серед інших на святкових заходах в школі чи садочку і обов'язково будуть нагороджені Дідусем Морозом і Снігуронькою солодким подарунком за кращий образ.

Весело проводжати минаючий рік і зустрічати новий люблять не тільки діти, а й дорослі. Тому нерідко на корпоративних святах або офісних вечірках вони перевтілюються у всілякі образи, створюючи казкову атмосферу. Найчастіше дорослі трансформуються в ролі головних новорічних героїв - Діда Мороза і Снігуроньки, але можуть бути піратами, кажанами, лицарями та іншими персонажами.

Якщо ви з якоїсь причини не хочете купувати повноцінний новорічний костюм то зверніть увагу на карнавальні маски і шапки. З масками ви можете відчути себе політичними діячами, відомими людьми, представниками поп-культури, перевтілиться на супергероїв відомих фільмів, персонажів мультфільмів і коміксів, тварин. Найголовніше - така маска повністю закриває обличчя, дозволяючи залишатися інкогніто до самого кінця свята.

Розпочніть підготовку до довгоочікуваних свят вже зараз и придбайте новорічний костюм. Доставка здійснюється по всій Україні службами доставки, а також власною службою АКцентр - безкоштовно при замовленні від 100 грн. Тел.: (097) 041-18-11


Вгору