Вигоди ортопедичного рюкзака #4

Вигоди ортопедичного рюкзака #4

Ортопедія – це розділ медицини, який пов'язаний із дослідженням і лікуванням кістково-м'язової системи. Однією з найактуальніших проблем провідні спеціалісти цієї галузі називають сколіоз - викривлення хребта, що загрожує погіршенням постави й, як наслідок, - деформацією внутрішніх органів.


У групі ризику – насамперед діти й підлітки. Це пов'язане зі швидким зростанням. Посилюється небезпека захворюваності, коли дитина йде до школи: тепер їй доводиться носити важкі підручники, змінне взуття, спортивну форму тощо. Тому від того, наскільки правильно буде підібрано рюкзак, у тому числі залежатиме здоров'я дитини.


Такі ранці призначені для запобігання захворюванням хребта, підтримання його в правильному положенні, захисту від перенавантаження; збереження постави.


У наступній публікації ми розглянемо ОСНОВНІ НОРМИ БЕЗПЕКИ, яким має відповідати ортопедичний рюкзак.

Похожие статьи по этой теме
15
Як вибрати рюкзак? #ВСТУП
Новини
30.11.2020
Як вибрати рюкзак? #ВСТУП
Таке питання обов'язково постає перед люблячими батьками, що збирають дитину до школи. І це зрозуміло. Адже від того, чи правильний зроблено вибір, залежатиме найголовніше й найцінніше - здоров'я синочка чи донечки. Цією статтею ми починаємо цикл публікацій, присвячених - вибору ранця: орт..
15
9 критеріїв вибору рюкзака #1
Новини
28.11.2020
9 критеріїв вибору рюкзака #1
1. Вага ранця не повинна перевищувати 1 кг. 2. Найкраща спинка для будь-якого віку – анатомічна. 3. Лямки мають бути S-подібними, широкими, регульованими. 4. Бажані нагрудні й поясні ремені. 5. Наявність внутрішніх розділювачів, додаткових кишень. 6. Жорсткість каркаса та щільність дна. ..
15
Рюкзак якої торгової марки вибрати? #2
Новини
28.11.2020
Рюкзак якої торгової марки вибрати? #2
Безперечно, сучасний світ заплічних сумок багатий і різноманітний, представлений великою кількістю брендів і моделей. Проте далеко не всі вироби повною мірою відповідають вимогам сучасних батьків  та здатні задовольнити потреби споживача.  Ми рекомендуємо звернути Вашу увагу на торгові марки:
15
Ранець або рюкзак? #3
Новини
30.11.2020
Ранець або рюкзак? #3
У чому різниця між цими виробами? За тлумачним словником: 1. ранець – сумка, яку носять на спині за допомогою заплічних ремінців; 2. рюкзак – заплічний мішок для речей. Як бачимо, ці поняття схожі за значенням. Але, зазвичай, перше слово вживають, коли йдеться про каркасну сум..

Вгору