Палітра – дзеркало душі

Палітра – дзеркало душі

Бажання випробувати кожен колір, найтонший його відтінок переповнює душу, коли тримаєш у руках набір акварельних фарб на 30-40 кольорів! Адже таке барвисте безмежжя просто зачаровує! Тут, окрім звичного набору основних кольорів, зібрано широкий спектр відтінків, які дуже важко отримати при змішуванні, але саме вони роблять картину живою та неповторною.
Малювання приносить і естетичне задоволення, і користь: воно особливо позначається на мисленні, під час творчого процесу до роботи залучено багато аналізаторів (тактильні, рухові, зорові). Крім цього, образотворче мистецтво добре впливає на розвиток дрібної моторики, уваги й пам’яті. Воно навчає думати, аналізувати, бачити красу, уявляти.
Фантазія – одна з найважливіших складових життя дитини. Найактивнішим і найпліднішим часом для розвитку уяви вважається період від 5 до 15 років. Дуже важливо підтримувати бажання фантазувати та виховувати інтерес до творчості саме в цей період.
Палітра - дзеркало душі: чим більшою кількістю кольорів і відтінків ми володіємо, тим яскравіший світ навколо нас.
До школи фарби варто купувати згідно з вимогами вчителя. Це дозволить дитині бути правильно готовою до уроку та разом з усім класом виконувати завдання.
Усе просто – головне про це знати!


Вгору