Навіть лінійки мають свої таємниці!

Навіть лінійки мають свої таємниці!

Дерев’яна лінійка відрізняється від інших своїм екологічним матеріалом. Це дерево. До такої лінійки завжди приємно доторкнутися, тому що вона одразу віддає тепло пальцям, а також є досить міцною, легкою та зручною в користуванні. Зовнішній вигляд структури дерева в зоровому сприйняті є гармонійним.
До того ж, даний матеріал здатний вбирати в себе залишки графіту, тим самим залишаючи аркуш чистим. Разом із цим, дерев'яна лінійка накопичує бруд та бактерії, що може бути загрозою для здоров'я. Тому її варто замінювати на нову хоча б раз на чверть.
Усі лінійки з часом можуть втрачати рівність країв, у тому числі через падіння або нецільове використання - і це трапляється непомітно. Тут допоможе тільки своєчасна заміна.
Прозора пластмасова лінійка дозволяє бачити інформацію, яка знаходиться під нею. Непрозора - допомагає відокремити зайве.
Також існують лінійки, призначені спеціально для кулькової ручки: уздовж краю, по якому проводиться лінія, відсутнє прилягання до паперу. Тому кульковий механізм не бруднить лінійку, а відтак - і папір залишається чистим.
Тепер Ви знаєте, які лінійки Вам потрібні та як часто їх слід міняти.
Усе просто! Головне - про це знати!


Вгору