Надійно, зручно, стильно!

Надійно, зручно, стильно!

Думаєте, йдеться про сучасний гаджет? Телефон, планшет, ноутбук? Звісно, розумна техніка значно полегшує наше життя, робить його повнішим і цікавішим. Дозволяє мандрувати, не встаючи з улюбленого дивана, вирішувати певні робочі питання, не залишаючи домівки…

Проте зараз поговоримо про інших помічників ділової людини. Вони є незамінним атрибутом будь-якого сучасного офісу, бережуть і систематизують найважливіше для кожної компанії – документацію. Адже саме ділові папери, а не їхні електронні версії, регулюють взаємини між працівником і роботодавцем, закріплюють угоди між партнерами, визначають статус підприємства. Тому й зберігати ці носії інформації треба акуратно й відповідально.

У цьому нам допомагають папки канцелярські. Сучасний ринок пропонує широкий асортимент таких виробів: від класичних картонних на зав'язках до моделей із сучасним арочним механізмом.

Необхідні для Вашої організації папки різних видів і дизайнів можна вибрати в магазині канцтоварів "АКцентр".

Працюєте з великою кількістю інформації, потрібна чітка систематизація й зручний постійний доступ до неї? Тоді папка-реєстратор – для Вас: торцеве кільце дозволить легко дістати потрібну теку з полиці, арочний механізм – швидко знайти й покласти на місце документ, не порушуючи хронології чи алфавітного порядку, тверда обкладинка забезпечить охайний вигляд. Також комфортно зберігати великі обсяги ділових паперів і працювати з ними, користуючись папками на кільцях. Моделі з двома кільцями більше підійдуть для офісних документів, для більш щільних матеріалів краще вибрати з 4-ма.

Папки-швидкозшивачі, на резинках, блискавках використовують для невеликої кількості паперової документації: особові справи, угоди, реферати тощо. Їх зручно взяти з собою у відрядження, оскільки займають менше місця й мають меншу вагу, ніж описані вище. Проте м'яка пластикова обкладинка не є надійним захистом. Тому подібні моделі краще транспортувати в спеціальних портфелях, що гарантує охайний вигляд теки та її вмісту.


І ще важлива деталь! Підбираючи продукцію, потурбуйтеся про збереження стилю офісу: сучасна кольорова гама обкладинок дозволяє підкреслити неповторний імідж Вашої компанії. 
 


Вгору