До нової пачки олівців візьми обов’язково…!

До нової пачки олівців візьми обов’язково…!

Чи знаєте, скільки олівців може загострити ТОЧИЛКА?
Найбільше у світі продаються олівці на 12 кольорів. При виробництві якісної точилки не вигідно гарантувати якісне загострювання більше ніж однієї такої пачки. Тому якісна точилка гарантовано може сточити ту кількість дерева, яку містить набір із 12 олівців – пачка. При належному ставленні, може, і більше, але це не точно. Дитина, вивчаючи світ на дотик, здатна застосовувати точилку не тільки для олівців, а й для будь-чого: пластмаси, гуми й навіть металу. Чим довше точилка в руках дитини, тим більша ймовірність нецільового використання. Таким чином маленькі дослідники вивчають можливості точилки та інших предметів – це необхідний досвід для ознайомлення з твердістю, м'якістю або іншими властивостями матеріалів та реакцією світу на це.
Якщо Ви помітили, вартість пачки на 24 кольори буде завжди вищою, ніж за дві пачки по 12. Тираж інших відтінків набагато менший, тому має більшу вартість.
Якщо порівнювати вартість кожного олівця в пачці на 24 кольори з олівцем у пачці на 48, то ціна в пачці на 48 буде вищою через менший тираж. А ціна кожного олівця в пачці на 96 або 100 кольорів буде ще набагато вищою, тому що такі набори дуже рідко зустрічаються і є прикрасою вітрини гарного магазину канцтоварів. Такі олівці завжди наділяються якісною деревиною, грифелем і точною відповідністю відтінків європейським стандартам. Тому цінність цілісного набору олівців інколи може важити більше реальної вартості в грошах.
Для збереження олівців таких цінних, рідкісних відтінків корисно знати, як правильно їх загострювати.
Усвідомлюючи, що в середньому якісна точилка гарантовано загострює 12 олівців, то на пачку з 48 потрібно 4 точилки, на 100 кольорів - 9.
Копійчана точилка береже всю пачку олівців.
Корисно мати за правило: до нової пачки олівців – нова точилка.
Усе просто - головне знати!


Вгору