• Товари:
  • Сортування:
  • Показати:
  • Сховати товари без фото

"Живий зошит" оптом чи вроздріб

У цій категорії немає товарів.

Широкий асортимент живих зошитів

 

Іноді дуже корисно відволіктися від утомливих занять і розвіяти себе приємними емоціями. Живі зошити подарують вам і вашим діткам дорогоцінні радісні хвилини й зарядять гарним настроєм на тривалий час.

 

Для того, щоб оживити картинку, просто встановіть на мобільний телефон безкоштовний додаток під назвою Devar Education, запустіть його й наведіть камеру мобільного на зображення зошита. Після цього спостерігайте за тим, як будуть оживати картинки: тварини, казкові герої та інші персонажі.

За необхідністю ви можете купити живі зошити з внутрішнім блоком на 12, 18 і 48 аркушів, у лінію, косу лінію й клітинку.

Усі товари якісні, зроблені з безпечних для здоров'я матеріалів, надані постачальником, що позитивно зарекомендував себе.

Купити зошити в магазині канцтоварів АКцентр можна оптом і вроздріб. Умови оптового продажу нерідко цікавлять батьківський комітет, оскільки дають можливість придбати канцтовари на весь клас недорого.

Детальну інформацію можна дізнатися у наших менеджерів за телефоном (097) 041-18-11. Доставка здійснюється по всій Україні.


Вгору