• Товари:
  • Сортування:
  • Показати:
  • Сховати товари без фото

Зошити Тетрада оптом і вроздріб

Показати ще
Показано з 1 по 17 з 183 (всього 11 сторінок)

Широкий асортимент зошитів «Тетрада»

 

Інтернет магазин канцтоварів АКцентр своїм покупцям пропонує величезний асортимент якісних зошитів «Тетрада». Дана продукція орієнтована на школярів, студентів, а також стане в нагоді всім тим, хто періодично робить ті чи інші замітки.

 

Внутрішній блок продукту лінована і може бути в клітку, лінійку та косу лінію. Білизна, чіткість ліній і інші показники відповідають всім встановленим нормам, тому безпечні для здоров'я користувача. Чорнило на листах не розтікаються і не переходять на іншу сторону.

Обкладинка зошитів щільна, що подовжує термін її служби, а також допомагає захистити внутрішній блок від пошкоджень. Може бути із крейдованого картону або в твердій картонній палітурці. У розмаїтті фарби і забарвлення як універсальні, так і з урахуванням гендерної приналежності.

До уваги покупця продукція з різною кількістю листів: від 12 до 96. Тонкі зошити призначені для молодших класів, середні (18-24) - для старшокласників, а загальні зошити користуються популярністю у студентів.

Продукція відпускається оптом і вроздріб різними способами оплати.

Для уточнення деталей по товару звертайтеся до менеджерів магазину по телефону (097) 041-18-11. Тут же можуть прийняти замовлення в ручному режимі.

Доставка оформлених на сайті компанії АКцентр замовлень проводиться по всій території України за допомогою зовнішніх транспортних перевізників, також є і власна служба доставки.


Вгору