• Товари:
  • Сортування:
  • Показати:
  • Сховати товари без фото

Широкий вибір зошитів Бріск

Показати ще

Якісні зошити Бриск - опт і роздріб

 

Інтернет магазин канцелярських товарів АКцентр пропонує широкий вибір різноманітних зошитів, в числі яких високоякісна продукція Бріск.

 

В асортименті продукція на різну кількість листів: від 12 до 96. Виробник врахував той факт, що діти вибирають вироби зважаючи на обкладинку, тому зробив її барвистою, яскравою і орієнтованою під різних діток: різну вікову категорію, а також з урахуванням інтересів хлопчиків і дівчаток.

При виготовленні зошитів, виробник відзначив всі необхідні параметри і реалізував їх в межах встановлених норм законодавства України. Зверталася увага на такі показники:

Білизна - дуже білий папір негативно впливає на зір дитини. Такий же результат виходить при використанні зошитів з сірими або жовтими листами. Сторінки зошитів Бріск мають ту білизну, яка нейтральна (нешкідлива) для дитячих очей.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

< il >Щільність паперу - продукт каталогу має даний показник не менше 55-60 гр на м2. Це вберігає від продавлювання в протилежну сторону при написанні. Сторінки непрозорі і трохи шорсткі на дотик.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо залишилися питання щодо якості продукції, зателефонуйте за номером (097) 041-18-11. Менеджери магазину дадуть кваліфіковані відповіді.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Доставка замовлень можлива в усі регіони України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Вгору