• Сортування:
  • Показати:
  • Сховати товари без фото

Зошити "Зошит України" оптом і вроздріб

Показати ще
Показано з 1 по 25 з 212 (всього 9 сторінок)

Зошити України в асортименті - опт і роздріб

Без якісних канцтоварів не можливе успішне навчання. Тому всі батьки прагнуть придбати зошити такі, що відповідають усім стандартам. Тільки в такому випадку можна бути впевненим у тому, що здоров'я дитини в безпеці.

Інтернет магазин АКцентр пропонує величезний асортимент продукції «Зошит України» як в роздріб, так і оптом. Вироби цього виробника не шкодять здоров'ю дітей і коштують недорого. Це той рідкісний випадок, коли вітчизняний товар надійніше й безпечніше від зарубіжного.

Вироби мають обкладинки з різноманітними картинками: як універсальними, так і орієнтованими на хлопчиків і дівчаток. Внутрішній блок має різну кількість аркушів (від 12 до 96), що задовольнить потреби будь-якого учня.

Варто відзначити, що купити зошити «України» можна як у клітинку, так і в лінію. У разі виникнення питань просто зателефонуйте за номером (097) 041-18-11 і задайте їх нашому менеджеру. Професійні, вичерпні відповіді гарантовані.

Доставка з магазину АКцентр здійснюється по всій території Україні. Щодо поставок товару, то вони здійснюються безпосередньо від виробника, що дає можливість встановлювати лояльні ціни й бути максимально впевненим у високій якості продукції.


  • Україна, м.Вінниця, вул. Немирівське шосе, 6
  • +38 (097) 041-18-11, +38 (063) 180-85-40
  • support@akcenter.com.ua
Ми в соціальних мережах
© 2008-2016 Інтернет-магазин «АКцентр»
Всі права захищені.
Приймаємо до оплати:
Ми в соціальних мережах
Вгору