• Товари:
  • Сортування:
  • Показати:
  • Сховати товари без фото

Широкий вибір степлерів діркопробивачів

Показати ще
Показано з 1 по 17 з 230 (всього 14 сторінок)

Різноманітні степлери та діркопробивачі від компанії АКцентр

 

Інтернет магазин АКцентр пропонує великий асортимент усіх видів діркопробивачів та степлерів. Якісна продукція від таких виробників, як Axent, Leo, Optima, Scholz і багатьох інших, перевірених і надійних.

 

Товари на наших віртуальних полицях відрізняються матеріалами виготовлення, кольоровою гамою, видом, а також кількістю оброблюваних аркушів - від 10 до 70.

Купуючи степлери або діркопробивачі в онлайн магазині, пам'ятайте про те, що АКцентр працює як з оптовими, так і з роздрібними клієнтами. Тому якщо ви купуєте товар для свого власного магазину канцелярії - зателефонуйте за номером (097) 041-18-11 і дізнайтеся про персональні умови співпраці з нами. Хочемо завірити в тому, що на нашому сайті ви завжди купите товар недорого, оскільки ми працюємо безпосередньо з постачальниками, що дає можливість встановлювати демократичні ціни.

Для зручності покупців пропонуємо різні способи оплати –безготівковий, готівковий, за допомогою Приват24, а також післяплату. Доставка оформлених замовлень здійснюється в будь-який вказаний вами регіон України.


Вгору