0
0
0

Планінги

Широкий вибір якісних планінгів 

 Успіху досягає лише той, хто вміє ним користуватися, раціонально витрачає кожну хвилину. Як досягти високої організації робочого часу, дозвілля при нашому шаленому темпі життя? Безперечно, планувати все заздалегідь з точністю до години. 

 З цією метою компанія АКцентр має планінги для ділових, активних, небайдужих. У нашому каталозі планінги відомих вітчизняних та зарубіжних брендів:  

  •  Economix, 
  •  Brunnen, 
  •  Yes. 

 За характером друку внутрішнього блоку виділяють колекції датовані, недатовані, напівдатовані. Особливість таких настільних щоденників - цілий тиждень на одному розвороті обов'язково в горизонтальному форматі. Завдяки цьому можна швидко охопити поглядом усі дні, оцінити перспективи, осмислити можливі зміни. Зазвичай на полях - календар на місяць, рік, є також місце для коротких заміток. Папір офсетний білого, бежевого, блідо-рожевого або іншого пастельного кольору. Якість дозволяє писати ручками будь-якого типу: пір'яними, кульковими, масляними, гелевими. Деякі моделі мають закруглені листи, що оберігає їх від загинання. 

 Різні лінійки одного виробника виділяються обкладинками:  

  •  Miradur, Soft от Brunnen, 
  •  Nebraska 

 Колірна гамма в основному класична, стримана: чорний, червоний, бордо, темно-синій, зелений. Але спробуйте підібрати більш яскраві тони, наприклад, сріблястий, золотистий, оранжевий. 

 Якщо Ви вважаєте за краще не розлучатися із улюбленими речами, то вибирайте планинг, в якому змога замінити сторінки. 

 Купити недорого планінги оптом і вроздріб пропонує магазин АКцентр. Для вас варіанти різних цінових категорій: від преміум-класу до цілком демократичних. 

 Якщо маєте потребу в консультації, телефонуйте за номером (097) 041-18-11. Наші менеджери із задоволенням допоможуть оформити замовлення, розкажуть про способи оплати, умови співпраці. 

 Надійний перевізник доставить обраний товар в будь-який регіон України.