• Товари:
  • Сортування:
  • Показати:
  • Сховати товари без фото

Ранці та рюкзаки м'які гуртом та вроздріб

Показати ще
Показано з 1 по 17 з 416 (всього 25 сторінок)

Широкий асортимент якісних рюкзаків

В інтернет магазині АКцентр представлений великий вибір шкільних рюкзаків, підібраний як для першокласників, так і учнів старших класів.

Пропонуються моделі найвідоміших, з відмінними рекомендаціями брендів. Серед них CoolForSchool, Best Style, Economix, Kite, YES та інші вітчизняні та зарубіжні перевірені торгові марки.

Заплічні сумки з каталогу компанії дозволять компактно розмістити необхідні навчальні приналежності, а також рівномірно розподілити вагу на плечі дитини і звільнити руки дитини.

Рюкзаки відрізняються між собою як забарвленнями (від яскравих із зображенням відомих казкових героїв до помірно строгих), так і кількістю відділень, конструкцією спинки і розмірами.

Шкільні сумки, орієнтовані на хлопчиків, мають темні відтінки. Вони декоровані зображеннями автомобілів, спортивною тематикою, тваринами та ін. Найчастіше на них встановлюється металева або пластикова фурнітура.

Для учениць пропонуються яскраві або пастельні відтінки, різнокольоровий або блискучий декор, романтичні або флористичні картинки. У рюкзаках передбачені відділення не тільки для книг та іншого навчального інвентарю, а також невеликі кишеньки для дзеркалець, гребінців та інших дрібниць для дівчаток.

Любий рюкзак з каталогу можна купити гуртом та вроздріб.

Оформити замовлення можливо за допомогою сайту, а також зателефонувавши менеджеру за номером (097) 041-18-11. Доставка з АКцентр проводиться по всій Україні.


Вгору