• Товари:
  • Сортування:
  • Показати:
  • Сховати товари без фото

Широкий вибір паперу для офісної техніки

Показати ще

Якісний папір для офісної техніки вроздріб і оптом

 

Одним з головних робочих витратних інструментів в кожній компанії є офісний папір. Він просто необхідний для роздруківки договорів, наказів, макетів, чернеток, рахунків і багато іншого.

 

Інтернет магазин канцтоварів АКцентр підібрав величезний асортимент офісного паперу, але найбільший акцент був зроблений на самий затребуваний формат - А4. Крім нього ще є А3 і А5. Випускається такими торговими марками: Maestro, Ballet, HP, Compass, Xerox, Snowpeak та іншими брендами, як українськими, так і закордонними.

Товар має різну щільність (70 і 80 г / м2) і кількість аркушів в упаковці (від 100 до 500). Оптимальна щільність для більшості копірів і принтерів - 80-90 г / м2, тому пропозиція компанії підійде абсолютно всім.

Підбір продукції максимально зручний: вкажіть у фільтрі параметри потрібного товару і замовляйте зі списку, що випаде.

Такі показники як гладкість, білизна, якість обрізки і незасмічення листів знаходяться в рамках стандартів. Вони впливають на ступінь друку і довговічності МФУ.

Купити папір для офісної техніки можна оптом і вроздріб. Сформувати оптимальний асортимент для вашої роботи можна за допомогою замовлення на сайті, а також скориставшись дзвінком до менеджера (097) 041-18-11 і отримавши товарні консультації.

Доставка з АКцентр в офіси здійснюється по всій Україні.


Вгору