• Товари:
  • Сортування:
  • Показати:
  • Сховати товари без фото

Широкий вибір кольорового паперу

Показати ще
Показано з 1 по 17 з 29 (всього 2 сторінок)

Різноманітний кольоровий папір - опт і роздріб

З кольоровим папером ми знайомимося ще в дитячому садочку. За його допомогою нами створюються аплікації, візерунки та оригамі. Потреба в кольоровому папері з частою періодичністю виникає не тільки в дитинстві, а й протягом усього життя. Ця потреба з успіхом реалізується за допомогою каталогу інтернет магазину АКцентр.

На наших віртуальних полицях кольоровий і білий картон, папір кольоровий, набори для квілінгу та оригамі, папір для креслення й акварелі різних виробників і форматів.

Продаючи канцтовари, АКцентр обслуговує як роздрібних, так і оптових покупців. Тому якщо ви плануєте купити кольоровий папір великими партіями дізнайтеся в наших менеджерів, яку ще більш вигідну ціну вони можуть вам запропонувати.

Доставка замовлених на сайті товарів здійснюється по всій території Україні.

Реалізація канцелярського товару відбувається тільки від ретельно відібраних постачальників, перевірених брендів, що гарантує високу якість продукції.

Для вас такі бренди: 1Вересня, Скат, Kite, CoolForSchool та інші торгові марки. Формати, які ви можете для себе підібрати: від А2 до А5.

У випадку, якщо вам потрібна допомога з вибором того чи іншого виробу, зателефонуйте (097) 041-18-11- і вас кваліфіковано проконсультують із усіх питань.


Вгору