• Товари:
  • Сортування:
  • Показати:
  • Сховати товари без фото

Набори для плетіння браслетів оптом і вроздріб

У цій категорії немає товарів.

Широкий вибір наборів для плетіння з гумки

 

В інтернет магазині канцелярських товарів АКцентр розміщений значний асортимент наборів для плетіння з гумки. Таке заняття розвиває моторику дитини, його творчі здібності, посидючість, фантазію і вміння довести справу до кінця. Вони призначені для створення фєнєчєк, фігурок, браслетів і ошийників.

 

Набори складаються як виключно з гумок з різноманітною гамою кольорів, так і з гумок з пластмасовою рогаткою для плетіння, яка безпечна для дитини (на відміну від металевої) при необережному поводженні. За допомогою таких пристосувань створюються складні, оригінальні візерунки, що роблять прикраси неповторними і дуже модними.

Одна одиниця товару включає в себе велику кількість елементів, що дозволить створити безліч прикрас.

Продукція високої якості, відповідає встановленим нормам законодавства України і надходить від перевірених, надійних постачальників. Нешкідлива для здоров'я дитини, не викликає алергію і інших негативних реакцій. Тому купуючи тут, ви убезпечите себе і дитину, а також придбаєте продукцію недорого.

Засоби для плетіння призначені діткам від 5-7 років і старше. У цьому віці немає ризику того, що малюк проковтне або вдихне дрібні деталі.

Предмети рукоділля в АКцентр можна купити оптом і вроздріб. Довідки надаються за телефоном (097) 041-18-11. Доставка замовленої продукції проводиться по всій Україні.


Вгору