• Товари:
  • Сортування:
  • Показати:
  • Сховати товари без фото

Широкий вибір листівок та конвертів для грошей

Показати ще
Показано з 1 по 17 з 82 (всього 5 сторінок)

Різноманітність листівок та конвертів для грошей від АКцентр

Найбільш універсальний спосіб привітання друга, близького або знайомого з будь-яким святом - це листівка. З її допомогою ви висловите свої емоції, візуалізуєте почуття або просто зробите приємно винуватцеві торжества. Розуміючи важливість цього товару, інтернет магазин АКцентр розмістив його у своєму каталозі у величезній кількості, що дає можливість клієнтам купувати дану продукцію для будь-якого випадку й для будь-якої людини.

У нас ви знайдете: Конверт; Листівку.

Усі вони яскраві, якісно віддруковані й, напевно, піднімуть настрій близькій людині й надовго запам’ятаються. Можна замовити як із заповненим внутрішнім блоком (віршами, висловлюваннями, побажаннями), так і з порожнім. В останньому випадку ви будете мати можливість самостійно записати теплі слова привітання.

Продукція в каталог потрапляє від перевірених виробників. Тому ми впевнені в її якості.

Листівки в АКцентр продаються і вроздріб, і оптом. Тому якщо потрібно привітати цілий колектив, то ви істотно заощадите, замовивши вітальні бланки на всіх одразу. Також, якщо треба відправити привітання в інше місто, то ви можете зробити це з нашою допомогою, адже ми здійснюємо доставку листівок по всій Україні. Детально про це розкажуть за даним номером телефону: (097) 041-18-11.


Вгору