• Товари:
  • Сортування:
  • Показати:
  • Сховати товари без фото

Бланки суворої звітності оптом і роздріб

Показати ще

Відмінний вибір бланків суворої звітності

 

Одним із найважливіших напрямків друкарської діяльності є виготовлення бланків суворої звітності (БСЗ), оскільки без них не може функціонувати жодна фірма. При цьому дуже важливо, щоб такі документи були зроблені якісно, вчасно і й відповідали чинному законодавству.

 

В інтернет-магазині АКцентр усі підприємства без зусиль знайдуть і виберуть для себе бланки суворої звітності. У каталозі представлені дорожні листи, журнали КОРО, розрахункові квитанції, трудові книжки, товарно-транспортні накладні та інша документація, необхідна для повноцінної діяльності підприємств.

Усі форми «свіжі» - повністю відповідають законодавству України. Якість друку висока, тому всі написи чіткі й розбірливі.

Всю продукцію можна купити як вроздріб, так і оптом. Великі компанії дуже виграють від оптових покупок, адже, замовляючи товар у великій кількості, вони максимально економлять бюджет підприємства. Але хочемо відзначити й той момент, що роздрібні ціни на бланки в АКцентр також не високі й кожен бажаючий може вибрати тут БСЗ недорого.

Доставка як власною службою, так і за допомогою зовнішніх перевізників, які доставлять в будь-який куточок України. Так що, будь-яка сільська школа, садочок чи інша установа може повністю забезпечити себе необхідною документацією. Більш детальна інформація за телефоном (097) 041-18-11


Вгору