• Товари:
  • Сортування:
  • Показати:
  • Сховати товари без фото

Альбоми для малювання склейка оптом і вроздріб

Показати ще
Показано з 1 по 17 з 52 (всього 4 сторінок)

Широкий асортимент альбоми для малювання склейка

Класичне з’єднання паперів в альбомах для малювання - це склейка. Такі види дуже зручні для батьків маленьких дітей, тому що легко відриваються аркуші з нього. А малюкам зазвичай увесь альбом не дають. Оскільки юні художники одним розчерком фломастера зіпсує всі 42 місця для творчості.

Інтернет магазин АКцентр пропонує своїм покупцям величезний вибір склеєних альбомів для малювання:

За необхідності ви можете підібрати альбоми різних форматів із різною кількістю й щільністю аркушів (від 100 г/м2 до 250 г/м2).

Альбоми для малювання склейка продаються як вроздріб, так і оптом. Уся продукція високоякісна, адже магазин працює тільки з перевіреними постачальниками. Товарні залишки й ціни завжди актуальні.

В онлайн каталозі альбом підбере для себе кожен бажаючий, оскільки, крім широкого асортименту, тут і різний ціновий діапазон. А це дає можливість всім охочим придбати склеєний альбом недорого.

Доставка замовлень на сайті АКцентр проводиться власною службою (для клієнтів оптового та корпоративного відділів) та зовнішніми транспортними перевізниками, які доставлять продукцію по всій Україні, про яку докладніше розповість менеджер за телефоном: (097) 041-18-11


Вгору