• Товари:
  • Сортування:
  • Показати:
  • Сховати товари без фото

Альбом склейка для малювання

Показано з 1 по 15 з 55 (всього 4 сторінок)

Широкий асортимент склеєних альбомів для малювання

Класичне з’єднання паперів в альбомах для малювання - це склейка. Такі види дуже зручні для батьків маленьких дітей, тому що легко відриваються аркуші з нього. А малюкам зазвичай увесь альбом не дають. Оскільки юні художники одним розчерком фломастера зіпсує всі 42 місця для творчості.

Інтернет магазин АКцентр пропонує своїм покупцям величезний вибір склеєних альбомів для малювання. У нас можна вибрати як вітчизняні, так і зарубіжні товари таких брендів, як Тетрада, Herlitz, YES та інші. За необхідності ви можете підібрати альбоми різних форматів із різною кількістю й щільністю аркушів (від 100 г/м2 до 250 г/м2).

Альбоми для малювання склейка продаються як вроздріб, так і оптом. Уся продукція високоякісна, адже магазин працює тільки з перевіреними постачальниками. Товарні залишки й ціни завжди актуальні.

В онлайн каталозі альбом підбере для себе кожен бажаючий, оскільки, крім широкого асортименту, тут і різний ціновий діапазон. А це дає можливість всім охочим придбати склеєний альбом недорого.

Доставка замовлень на сайті АКцентр проводиться власною службою та зовнішніми транспортними перевізниками, які доставлять продукцію по всій Україні. Є можливість безкоштовної доставки, про яку докладніше розповість менеджер за телефоном (097) 041-18-11


Вгору