• Товари:
  • Сортування:
  • Показати:
  • Сховати товари без фото

Альбоми на пружинах оптом і роздріб

Показано з 1 по 15 з 90 (всього 6 сторінок)

Широкий вибір альбомів на пружині

Необхідним атрибутом квартири, в якій живе маленька дитина, є альбом для малювання. Він дає можливість реалізувати свої творчі здібності ще з раннього дитинства.

Такі альбоми є не тільки у дітей, а й у дорослих, чиє професійне життя пов'язане з живописом, а також у тих, для кого малювання - це хобі.

Вони бувають різних форматів, мають різноманітну кількість і щільність листів, а також відрізняються палітуркою. Більшість користувачів визнають, що для замальовок найзручнішим є альбом на пружинах, на 32-40 аркушів.

Компанія АКцентр пропоную широкий вибір альбомів для малювання на пружині. Наш асортимент задовольнить всіх: школярів, студентів мистецьких факультетів і всіх тих, хто любить замальовки.

В каталогу АКцентр представлені як вітчизняні, так і зарубіжними виробниками, в числі яких Kite, Brisk, Школярик, Leader та інші.

Співпраця напряму з виробниками даної продукції дозволяє споживачу придбати товар по низьким цінам. Продукція відпускається як в роздріб, так і оптом. Відносно оптових покупок потрібно проконсультуватися з менеджером по телефону (097) 041-18-11.

Доставка замовлень здійснюється як власною службою компанії безкоштовної доставки на вказану адресу, так і за допомогою транспортних перевізників, які доставляють оформлене замовлення по всій Україні.


Вгору