Цікаві факти про папір.Частина 2

Цікаві факти про папір.Частина 2

Ми продовжуємо писати про цікаві факти, пов'язані з папером. Отже ...

Найбільшими споживачами паперу є такі держави:

  • США,
  • Японія,
  • Швеція,
  • Китай,
  • Канада і Фінляндія.

В даних країнах паперова промисловість в основному орієнтована на виробництво упаковки, а також на покриття потреб друкованих ЗМІ.

Листок формату А4 скласти за допомогою рук більш ніж 7 раз неможливо. Не вірите? Спробуйте!

Цікавим фактом є і те, що папір - винуватець глобального потепління. Справа в тому, що гази, які виділяються в процесі його виробництва, мають парниковий ефект, що згубно позначається на довкіллі.

Справжнім лихом паперовий спам став для США. Всі американці, щорічно, по пошті отримують до 10 кг непотрібних листів, для виробництва яких вирубують близько 150000 дерев. Хоча для того, щоб запобігти такому знищенню лісового масиву досить переорієнтуватися на використання вторинної сировини. Так, наприклад, тонна переробленої макулатури може врятувати від вирубки 17 дерев.

Папір для доларових банкнот виробляється лише на одному підприємстві і знаходиться воно в Массачусетсі - Crane & Company.

Найбільше паперу в такій країні, як Сполучені Штати використовується місцевим податковим відомством. Щороку вони використовують до двох мільярдів листів.

Більше за інших турботу про екологію проявляє влада Каліфорнії - по законодавству папір для діловодства використовується тільки той, що отримано з макулатури.

В Англії є відомства, вірні своїм традиціям. Тому не використовують звичайний папір. Наприклад, парламент - друк його актів відбувається на велені - листах, зроблених зі шкіри теляти.

Паперові відходи - це чверть всього сміття в світі.

Іспанці є найбільшими споживачами туалетного паперу і все тому, що футбольні вболівальники роблять з неї гірлянди і стрічки

Похожие статьи по этой теме
15
Цікаві факти про папір.Частина 1
Цікаві факти про папір.Частина 1
У сучасному світі ми звикли сприймати багато речей як даність. Були, є і будуть. Запитайте, наприклад, у будь-якого зустрічного, що він знає про папір? Для більшості простіше і звичніше нього немає нічого. Але, насправді, це далеко не так. Про папір можна говорити довго і багато. Тож почнемо…..
Відгуки наших покупців Залишити відгук

Написати коментар [відмінити відповідь]

Увага: HTML розмітка не підтримується!!

  • Україна, м.Вінниця, вул. Немирівське шосе, 6
  • +38 (097) 041-18-11, +38 (063) 180-85-40
  • support@akcenter.com.ua
Ми в соціальних мережах
© 2008-2016 Інтернет-магазин «АКцентр»
Всі права захищені.
Приймаємо до оплати:
Ми в соціальних мережах
Вгору