Цікаві факти
15
На шляху до успіху без щоденника – ніяк!
Новини
22.01.2020
На шляху до успіху без щоденника – ніяк!
Мрійте, ставте цілі, візуалізуйте їх у щоденниках – і все бажане здійсниться!
15
Розум дитини на кінчиках пальців
Всі новини
18.09.2019
Розум дитини на кінчиках пальців
Ріжучи, розриваючи, зминаючи кольоровий папір, діти пізнають нові властивості й можливості навколишнього середовища. Це одне з найулюбленіших занять підростаючого покоління - і в цьому є щось магічне...  Набори з великою кількістю кольорів полонять увагу, пробуджують творчий інтерес та значно збільшують можливості дитини у втіленні ідей та реалізації можливостей.  Двосторонній кольоровий папір більш універсальний.
15
До нової пачки олівців візьми обов’язково…!
Новини
04.09.2019
До нової пачки олівців візьми обов’язково…!
Чи знаєте, скільки олівців може загострити ТОЧИЛКА? Найбільше у світі продаються олівці на 12 кольорів. При виробництві якісної точилки не вигідно гарантувати якісне загострювання більше ніж однієї такої пачки. Тому якісна точилка гарантовано може сточити ту кількість дерева, яку містить набір із 12 олівців – пачка. При належному ставленні, може, і більше, але це не точно. Дитина, вивчаючи світ на дотик, здатна застосовувати точилку не тільки для олівців, а й для будь-чого: пластмаси, гуми й навіть металу. Чим довше точилка в руках дитини, тим більша ймовірність нецільового використання. Таким чином маленькі дослідники вивчають можливості точилки та інших предметів – це необхідний досвід для ознайомлення з твердістю, м'якістю або іншими властивостями матеріалів та реакцією світу на це.
15
Цікаві факти про папір.Частина 2
Цікаві факти про папір.Частина 2
Ми продовжуємо писати про цікаві факти, пов'язані з папером. Отже ... Найбільшими споживачами паперу є такі держави: США, Японія, Швеція, Китай, Канада і Фінляндія. В даних країнах паперова промисловість в основному орієнтована на виробництво упаковки, а також на покриття потреб дру..
15
Цікаві факти про папір.Частина 1
1Коментар Цікаві факти про папір.Частина 1
У сучасному світі ми звикли сприймати багато речей як даність. Були, є і будуть. Запитайте, наприклад, у будь-якого зустрічного, що він знає про папір? Для більшості простіше і звичніше нього немає нічого. Але, насправді, це далеко не так. Про папір можна говорити довго і багато. Тож почнемо…..
Показано з 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)

Вгору