0
0
0

Машинки іграшкові Технокомп

Широкий вибір дитячих іграшок Технокомп 

 Українські виробники дитячої продукції намагаються якнайкраще, повніше, якісніше забезпечити підростаючі покоління всім необхідним для побуту, творчості. Одним з відомих вітчизняних брендів, який розвивається в цьому напрямку, є компанія Технокомп. Її вироби цікаві для дітей, які не шкодять здоров ю, корисні для захоплюючого навчання. 

 Компанія АКцентр рада представити товари для гри в піску, в тому числі - різноманітна дитяча техніка. 

 Транспорт Технокомп для малюків в асортименті 

 На вітринах можна побачити:  

  •  будівельну техніку, вантажівки, самоскиди, 
  •  сміттєвози, легкові автомобілі, 
  •  недорогі машинки поліцейські, пожежники, швидкої допомоги. 

 Для шанувальників далеких подорожей, морських пригод цікавими будуть паровозики, кораблики. 

 Безпечні і яскраві дитячі машинки для хлопчиків 

 Продукти українського бренду зроблені з екологічних матеріалів, найчастіше щільного пластика. Він зручний під час гри, стійкий до впливу ззовні, легко миється, довго зберігає яскравий презентабельний вигляд. Продукція не має відколів, загострених країв, що робить її придатною навіть для самих маленьких споживачів. Висока якість дає батькам впевненість, що автомобільчики, паровозики, літачки принесуть масу задоволення дітям, не завдадуть шкоди здоров'ю. 

 Захоплююча розвиваюча гра 

 На наших полицях не просто іграшки, це також веселий розвиток, навчання. Граючи, дитина 

  •  запам ятовує кольори, форми предметів, 
  •  назви машин-помічників, знайомиться з їх функціоналом. 

 Деякі деталі рухливі, це розвиває дрібну моторику хлопчиків, дівчаток. 

 Недорого купити дитячі іграшки оптом і вроздріб можна в магазині канцтоварів АКцентр. На сторінках нашого сайту розміщені якісні дитячі іграшки за доступними цінами. Для постійних клієнтів діє гнучка система знижок. Оформлене замовлення буде доставлено надійним транспортним перевізником у всі регіони України. 

 Якщо потрібно дізнатися докладніше про товар, переконатися в актуальності ціни, уточнити способи доставки, оплати, телефонуйте за номером (097) 041-18-11. Досвідчені менеджери-консультанти дадуть вичерпні відповіді на питання.