• Товари:
  • Сортування:
  • Показати:
  • Сховати товари без фото

Навчальні ігри оптом і вроздріб

Показати ще
Показано з 1 по 17 з 18 (всього 2 сторінок)

Широкий асортимент навчальних ігор

Щоб дитина виросла успішно, він повинен постійно розвиватися, вчитися. Хотите зробити цей процес цікавим, увлекательным, легким, корисним, ефективним? Вибирайте для синів, дочірніх товарів, які допоможуть розкрити можливості, розвивати інтелектуальні дані.

Великий вибір подібних виробів представлений на полицях магазину АКЦентр. В том числі такі:

  • азбука (звичайна паперова, електронна, магнітная),
  • розвиваючі плакати-математика (цифри, арифметичні знаки, приклади),
  • дошка інтерактивна (одностороння і двостороння, звукова, музична, для рахунку, читання, знання світу).

Як правильно підібрати навчальну гру

Сучасна промисловість пропонує асортимент товарів, призначених для всебічного розвитку маленьких громадян. Серед такої кількості важливо не розгубитися, не купити те, що зовсім не потрібно. Купуючи, звертайте увагу на кілька вагомих чинників:

  • враховувати вік хлопчиків, дівчаток,
  • знати, цінувати схильност, бажання малюка.

За умови дотримання цих правил шопінгу мама, тато зможуть догодити малюкові, сприяти його розвитку в простий, цікавий спосіб.

Простежте, щоб алфавіт був виготовлений з екологічно безпечних матеріалів, тоді шкоди для здоров'я не буде точно. Не залишайте дітей наодинці з іграшкою. Це дасть можливість уникнути неприємних ситуацій під час дозвілля.

Найкращий подарунок

Азбука, інтерактивні дошки, математичні плакати можуть стати хорошим сувеніром. Яскрава упаковка, приємний зовнішній вигляд, корисний внутрішній зміст - роблять розвиваючі дошки, абетки, плакати прекрасним презентом для дітей, особливо в тому віці, коли син або дочка ще не здатні самостійно висловити своїх побажань.

Оптом і роздріб недорого купити якісні навчальні ігри Вам пропонує компанія АКцентр. Шукайте на сайті алфавіт, оформляйте легко, просто вподобану позицію. Своєчасна доставка здійснюється по всій території України.

Якщо виникають питання про умови співпраці, способах оплати, Ви завжди можете зателефонувати за номером (097) 041-18-11, щоб отримати професійну консультацію досвідчених менеджерів з продажу. Вони розкажуть про продукт, оформлять замовлення.


Вгору