• Товари:
  • Сортування:
  • Показати:
  • Сховати товари без фото

Широкий вибір дерев'яних іграшок Smart chield оптом і вроздріб

Показати ще
Показано з 1 по 17 з 90 (всього 6 сторінок)

Якісні дерев'яні іграшки Smart child для малюків

Усі батьки хочуть бачити свою дитину в майбутньому успішною, всебічно розвинутою особистістю, яка обіймає гарну посаду, отримує високу зарплату. Фундамент самореалізації треба закладати практично з перших років життя. На допомогу татусям, матусям приходять "розумні" іграшки.

Компанія АКцентр представляє турботливим батькам широкий вибір продукції, що відіграє важливу роль у формуванні дитини –дерев'яні іграшки Smart child.

Оригінальні товари для розваги, розвитку малюків

Іграшки з дерева Smart child розраховані на діточок, віком від 12 місяців (хоча під постійним наглядом батьків такі заняття можна починати раніше). Виробник пропонує багато моделей, що відрізняються тематикою, кольорами, способами сприйняття:

  • шнурівки, конструктори,
  • кубики, картки, транспорт,
  • сортери, фігурки,
  • цифри, рахівниці тощо.

Граючи разом із хлопчиком, дівчинкою Ви не тільки весело проведете час, а й допоможете дитині засвоїти в ненав'язливій формі основи важливих знань, навичок: розвинути дрібну моторику м'язів рук, пальчиків, уміння концентруватися на головному, вибирати потрібні кольори, відрізняти предмети за призначенням та багато іншого.

Вибирайте екологічно безпечні товари для дітей

Важливо, що зроблені з натурального нетоксичного матеріалу, який не завдає шкоди хлопчикам, дівчаткам, навколишньому середовищі. Фарба вироблена з природних барвників, тому малюк може сміливо тягти її до ротика – ніякої проблеми в цьому не буде.

Недорого купити дерев'яні іграшки можливо в магазині канцтоварів АКцентр. Ми отримуємо товари безпосередньо від виробника, відповідно ціни демократичні. Постійні клієнти можуть скористатися системою гнучких знижок. Оформлене замовлення буде доставлене в будь-який регіон України в оговорений термін.

Якщо цікавитеся умовами співробітництва, способами оплати, акціями, звертайтеся за телефоном (097) 041-18-11. Наші консультанти із задоволенням дадуть відповіді на всі ваші запитання.


Вгору