Весільна книга побажань

Весільна книга побажань ручної роботи від майстрів поліграфії АКцентр стане стильним та вишуканим атрибутом вашого весілля, який підкреслить ваш смак та дозволить кожному з ваших гостей залишити теплі та щирі слова для молодої родини.

У більшості випадків, це кілька десятків гарних сторінок, оформлених з креативом і фантазією. Для їх виготовлення використовується або папір або картон, але в будь-якому випадку вона повинна бути в твердій палітурці, щоб ви змогли зберігати її тривалий час. Сторінки для написів від гостей являють собою не просто білі аркуші паперу, а оформлені під одну стилістику з книгою. Все це потрібно врахувати, створюючи книгу побажань для молодят на весілля своїми руками. Окрім всього весільна книга часто використовується ведучими в конкурсах аукціонах.

Декорування здійснюється в ручну, а отже наші дизайнери можуть виконати оформлення книги на ваш смак та за вашим бажанням. В якості декорування використовується безліч декоративних елементів, від намистинок до об’ємних паперових квітів, що надає неперевершеного вигляду та унікальності кожній виготовленій книзі.


Вгору