Сайт компанії АКцентр оновився

Шановні клієнти та відвідувачі інтернет магазину АКцентр, раді вітати вас на оновленому сайті компанії - akcenter.com.ua! Хочемо повідомити про те, що тепер ви зможете не тільки купити якісну продукцію, але і першими дізнатися про наявні у нас акціі, заходи, а також бути в курсі новинок, знижок та інших цікавих і вигідних пропозицій. З ними можна ознайомитися безпосередньо на сайті, а також підписавшись на нашу розсилку.

 

Для свого ресурсу АКцентр розробив дизайн, що відповідає не тільки корпоративним стандартам, а й сучасним тенденціям, що покращує навігацію і пошук товарів. Також, для підвищення якості сервісу і зручності користування впроваджено додатковий функціонал, що дозволяє оформляти замовлення лише в пару кліків.

Для деталізації товарів ми почали готувати для вас фотографії кожного товару в різних ракурсах, а також будемо наповнювати картку товару розширеними описами і відеооглядами.

 

Колектив компанії АКцентр докладає максимум зусиль до того, щоб на нашому сайті вам, шановний відвідувач, було максимально комфортно, зручно і вигідно. Тому будемо раді будь-якому відгуку і рекомендаціям. Тому, - заходьте, вибирайте, визначайтеся. Будемо раді вас обслужити!

Відгуки наших покупців Залишити відгук

Написати коментар [відмінити відповідь]

Увага: HTML розмітка не підтримується!!

Вгору