Подарунки до 14 лютого - вже на сайті!

Свято св. Валентина є важливим для тих, чиї серця наповнені любов'ю. Воно несе з собою теплі і щирі побажання, під час нього робляться ніжні і, нерідко, доленосні зізнання. Тому подарунок до 14 лютого підбирається особливо виважено.

Спеціально для такого випадку магазин АКцентр підібрав рядромантичних товарів, які стануть бажаними сюрпризами для закоханих сердець.

Також, незвичайний і несподіваний подарунок буде приємною подією не тільки для вашої другої половинки, а і знаком уваги колезі, друзям і близьким 

Не пропустіть свій шанс викликати відгук навіть у найбільш неприступних серцях, адже день закоханих буває лише раз на рік.

Трохи історії:

Вважається, що Валентинів День святкується більше ніж шістнадцять століть. У Римській Імперії, приблизно в 269 році, за часів правління Клавдія II були заборонені шлюби легіонерів, щоб сімейні проблеми невідволікали їх від військових. Але священик Валентин, всупереч наказу імператора, проводив таємні вінчання солдат. Дізнавшись про це, Клавдій наказав стратити священника.

Багатьма роками пізніше священнослужитель був канонізований, і в 469 році його днем ​​було названо 14 лютого.


Вгору