Олівці кольорові "Marco" Fine Art в дерев'яному пеналі.

Сучасний та стильний дерев’яний пенал з кольоровими олівцями "Marco" Fine Art - надзвичайна знахідка та бажаний подарунок як для дітей, так і для справжнього професіонала. Якщо малювання є вашим хобі чи Ви художник і серйозно захоплюєтесь різними техніками – така коробка кольорових олівців, звичайно ж, буде прекрасним рішенням. 
Неперевершену якість олівців доповняє витончено виповнена дерев’яна упаковка. Набір з 72 кольорів - дивовижна палітра, яка сприятиме розвитку фантазії, дозволить відтворити широкий спектр відтінків під час малювання, надасть можливість вибору.

Олівці відрізняються надзвичайною якістю, м’яким малюванням, чудовими барвами, максимальною стійкістю до світла. Корпус олівця виконаний з екологічно нешкідливих матеріали і з високоякісного міцного дерева – кедр. Завдяки чому він відмінно точиться. Діаметр олівця становить 7,2 мм, а грифеля – 3,7 мм., і це підвищує тривалість їх використання. Грифель олівця має м’яку серцевину на масляній основі, що зробить малюнок чудово яскравим, завдяки чому малювання подарує Вам масу задоволення. При виробництві грифелів для олівців використовується тільки концентрований високоякісний пігмент. При цьому використовуються такі технології, що дозволяє захистити грифель від будь-яких пошкоджень. Завдяки насиченому пігменту можна накладати кольори шарами, які так само чудово розтушовуються, що дозволить зробити м’які переходи. Палітра набору кольорів насичена та яскрава. Такі кольори дозволять втілити різноманітні творчі фантазії на папері. 

Набір кольорових олівців "Marco" Fine Art стане чудовим подарунком як для дитини, так і для дорослого, які захоплюються живописом. Велика кількість олівців з широкою кольоровою гамою і незаперечна їх якість дозволить насолодитися кожною творчої хвилинкою. 
Відкривайте багатогранний світ кольорів разом з товарами АКцентр.  


Вгору