Клейка стрічка скотч - поновіть свій запас!

Для вирішення побутових і виробничих завдань споживачі різних сфер і галузей потребують високоякісних пакувальних матеріалів. Компанія АКцентр пропонує своїм клієнтам широкий асортимент різних видів скотчей, представлених роликами різноманітної товщини, ширини, довжини намотування і колірного виконання.

В першу чергу, хочеться відзначити пило, волого, морозостійку клейку стрічку (скотч) Contur, що відрізняється якісною клейкою поверхнею, призначеною для міцної фіксації різних за текстурою і поверхнею матеріалів.

Для диференціації області фарбування елементів інтер'єру незамінним буде малярський скотч, який став особливо популярним зі зростанням майданчиків громадського і житлового будівництва.

Помічником в інтенсифікації товаропотоку стане кольорова клейка стрічка. Використовуйте її як маркер в мережі роздрібних і оптових продажів, а також на складах. З нею, без особливих зусиль, можна розібратися з особливостями партії товароу, що зберігається або яка прибула за такими підкатегоріями: фасон, колір, виробник, розмір, особливі параметри зберігання, тип товару, застосування.

Незамінним в побуті буде і двосторонній скотч - зафіксує необхідний предмет на потрібній поверхні (як горизонтальній, так і вертикальній)


Вгору